Готовність взяти участь в акції висловили більшість місцевих ЗМІ. Одна з телекомпаній щоденно транслюватиме відеоролики, відзняті у дитячих інтернатних закладах міста, газети друкуватимуть фото дітей з розповідями про їх долю. Кінцевого терміну акції не встановлено. З боку інтернатних закладів у проекті братимуть участь Будинок дитини, міський дитячий будинок «Планета дитинства» та дитячий інтернат.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |