Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 19 травня 2024
11:43

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Команда Дніпропетровської області посіла ІІІ місце на чемпіонаті України серед юніорів з легкої атлетики

У м. Суми відбувся чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 684 спортсмени з 25 регіонів України. Дніпропетровщину представляли 27 спортсменів. У загальнокомандному заліку область посіла ІІІ місце.

Переможцями та призерами стали: Дьяченко Дар'я - 1 місце в потрійному стрибку, Шевченко Сергій - 1 місце в бігу на 2000 м З/п, Шевченко Сергій - 2 місце в бігу на 3000 м, Івахін Андрій - 2 місце в бігу на 2000 м З/п, Максименко Юлія - 2 місце у стрибках з жердиною, Елисеенко Сергій - 3 місце у стрибках у довжину, Зяйко Владислав - 3 місце в бігу на 60 м, Кузнєцов Євген - 3 місце в бігу на 800 м, Ставничий Дарина - 3 місце в бігу на 400 м, Давиденко Антон - 3 місце в потрійному стрибку Чесак Микита - 3 місце в бігу на 200 м.

Естафетна команда дівчат - 2 місце 4 х 400 м.: Ставничий Дарина, Гринько Вікторія, Гудкова Катерина, Гудкова Дар'я.

Естафетна команда юнаків - 2 місце 4 х 400 м: Чесак Микита, Компанієць Сергій, Іванов Дмитро, Денисов Ілля.