Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Чт, 28 листопада 2024
05:33

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

DeepSea


11 листопада 2015, 15:05

Українська Бізнес Асоціація формує ініціативну групу з розробки закону «Про держпідтримку компаній, що втратили активи в Криму та на Сході України»


Таку ініціативу «Українська Бізнес Асоціація» оголосила за результатами круглого столу «Державна політика з підтримки українського бізнесу, який втратив активи в Криму й на Сході: що хоче бізнес і що може влада», який відбувся наприкінці жовтня в комітеті ВР України з питань промислової політики та підприємництва.

До ініціативної групи увійшли представники «Української Бізнес Асоціації», газети «БІЗНЕС», компаній «Lauffer Group», «Кемікал Елементс Юкрейн» та інших підприємств, постраждалих від анексії Криму та окупації Сходу України, а також фахові експерти.

Метою створення ініціативної групи є законодавче врегулювання системних проблем, з якими стикається український бізнес внаслідок подій в Криму та на Сході України.

Представники бізнесу наполягають на необхідності формування комплексної державної політики щодо підприємств, постраждалих внаслідок подій на Сході та в Криму, а насамперед – на знаходженні ефективних та необтяжливих для держави механізмів відновлення виробництва на підприємствах, що були вимушені переносити свій бізнес із зони конфлікту.

«Бізнесу не потрібні подачки! Держава повинна надати підприємцям умови і можливість відновити втрачене виробництво. Дайте бізнесу кредити на відновлення хоча б під 15% на три роки, і ці кошти повернуться в економіку податками і новими робочими місцями», - стверджує член УБА Ілля Леоненко, директор ТОВ «Кемікал Елементс Юкрейн». Його високотехнологічне підприємство було евакуйоване з Донецької області до Черкащини.

«Поставивши перед собою за мету повернути втрачене, ми повинні розробити алгоритм підтримки тих, хто втратив бізнес. Держава веде підрахунки втрат суб’єктів господарювання державної форми власності. Але офіційної статистики втрат в корпоративному секторі економіки немає. Тому необхідно створювати реєстр втрат корпоративного сектору, а також механізм компенсації цих втрат, враховуючи світовий досвід», - зазначив президент «Української Бізнес Асоціації» Володимир Чеповий.
«Анексія бізнесу в Криму й окупація на сході сьогодні не сприймаються державними органами та судами, як надзвичайні обставини. Суди ігнорують форс-мажор і ухвалюють неправосудні, а часто й «замовні» рішення. Все це створює додаткові ризики та бар'єри для розвитку бізнесу, а не служить зміцненню економіки, чого так потребує країна. Всі гострі питання, що виникають сьогодні необхідно врегулювати на законодавчому рівні», - сказав генеральний директор компанії «Одеський коровай» (Lauffer Group) Станіслав Степченко.

«Українська Бізнес Асоціація» закликає компанії, які зазнали втрат, а також громадські організації, бізнес-об’єднання долучатись до ініціативи. Повідомити про свою зацікавленість можна, звернувшись до виконавчої дирекції Української Бізнес Асоціації.

Контакти для компаній, що бажають долучитись до ініціативи, а також всіх небайдужих організацій та діячів:

Виконавчий директор ГС «Українська Бізнес Асоціація»
Олексій Чуєв, (067) 700 9699, E-mail: [email protected] , www.uba.ina.ua




Переглядів: 569
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті