Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Блог
Чт, 2 жовтня 2025
20:07

БЛОГ

Дніпропетровщина: протидія нелегальному обігу пального у м. Дніпрі

30.09.2025 11:51

Органи Державної податкової служби України у своїй діяльності керуються виключно Конституцією України, законами України та іншими нормативно – правовими актами органів державної влади.
Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС), у рамках спільних дій з Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області (ГУНП) щодо боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею підакцизними товарами на території м. Дніпра, на постійній основі проводиться моніторинг діяльності суб’єктів господарювання щодо дотримання законодавства, зокрема, яке регулює обіг пального.
Так, у вересні 2025 року посадовими особами ГУ ДПС на території м. Дніпра встановлено торговий об’єкт з реалізації пального, діяльність на якому здійснював суб’єкт господарювання без державної реєстрації та відповідних дозвільних документів. Для ідентифікації зазначеної особи працівниками ГУ ДПС, у рамках проведення заходів відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, залучено співробітників ГУНП.
На теперішній час по даному факту готуються відповідні матеріали для передачі до органів прокуратури з метою порушення кримінальної справи.
Спільна діяльність державних та правоохоронних органів щодо ліквідації тіньового ринку підакцизних товарів направлена на дотримання бізнесом податкового законодавства, зокрема, що регулює обіг пального та нафтопродуктів з обов’язковим дотриманням норм чинного законодавства.




Коментарі: 0 | Залишити коментар


З 1 по 4 жовтня 2025 року діятимуть інші ставки земельного податку для ділянок гірничодобувних підприємств

30.09.2025 11:51

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що на вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/938044.html повідомила.
З 1 жовтня 2025 року змінюється порядок оподаткування земельних ділянок, наданих гірничодобувним підприємствам для видобування та розробки родовищ корисних копалин.
Законом України від 16 липня 2025 року № 4536-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України, якими встановлено окремі ставки земельного податку для таких ділянок:
8 % від нормативної грошової оцінки – якщо ділянка має проведену нормативну оцінку;
12 % від нормативної грошової оцінки ріллі по АР Крим або області – якщо оцінку конкретної ділянки не проведено.
Проте для цих земель діє спеціальний порядок справляння податку – фактично застосовується 25 % від визначених ставок. Це означає, що реальні ставки становитимуть:
2 % – для ділянок із проведеною оцінкою;
3 % – для ділянок без оцінки.
Тобто фактичне податкове навантаження не перевищуватиме граничні розміри, встановлені Податковим кодексом (3 % і 5 % відповідно).
Звертаємо увагу, що нові правила діятимуть лише з 1 по 4 жовтня 2025 року.
Це пов’язано з тим, що з 5 жовтня 2025 року набирає чинності Закон України від 21 серпня 2025 року № 4577-ІХ, яким статті 274 та 277 Податкового кодексу повертаються до попередньої редакції. Таким чином, зміни, передбачені Законом № 4536-ІХ, втратять чинність вже через кілька днів після їх запровадження.
Оскільки протягом короткого періоду (01.10.2025 – 04.10.2025) база оподаткування за земельні ділянки зміниться, платники плати за землю зобов’язані уточнити свої податкові зобов’язання.
Уточнюючу податкову декларацію слід подати не пізніше 20 листопада 2025 року (пункт 286.4 статті 286 Податкового кодексу України).
Довідково.
Законом України від 16 липня 2025 року № 4536-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення» та з метою удосконалення окремих положень податкового законодавства» статті 274 та 277 Податкового кодексу України доповнено новими пунктами, згідно з якими встановлені окремі ставки земельного податку за земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин.



Коментарі: 0 | Залишити коментар


ДПС інтегрує кращі світові практики з міжнародного оподаткування

30.09.2025 11:50

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
Інтеграція кращих світових практик з міжнародного оподаткування в національну податкову систему – перспективний та надважливий напрям для Державної податкової служби України. На цьому наголосила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух під час спільного семінару, організованого Міністерством фінансів України за участі експертів ОЕСР та представників ДПС.
За її словами, можливість отримати практичні інструменти у сфері міжнародного оподаткування дозволить бути готовими до рівної, справедливої взаємодії з усіма суб’єктами господарювання незалежно від їх резидентства – як українського, так і інших юрисдикцій.
«Для нас важливо бути частиною вільного світу, відповідати всім стандартам, напрацьованим експертами ОЕСР протягом тривалого часу. І саме такі практичні семінари дозволяють нам розуміти, до чого звикли платники в інших країнах, до чого вони не звикли, що потрібно зробити, щоб в Україні вони почували себе комфортно, і, відповідно, щоб платники податків з українським резидентством впевнено почували себе в інших країнах світу», – підкреслила Леся Карнаух.
В. о. Голови ДПС також зазначила, що законодавчі зміни, над якими команда ДПС працює спільно з Міністерством фінансів України, надають підґрунтя для застосування інструментів міжнародного оподаткування. Для ДПС найкращий практичний світовий досвід вкрай важливий для досягнення бажаних результатів у цьому напрямі.
Учасники семінару розглянули:
- структуру, цілі, принципи та ключові концепції міжнародних податкових договорів; основні відмінності у підходах Типової конвенції ООН і Типової конвенції ОЕСР;
- встановлення статусу податкового резидента (фізичних та юридичних осіб), зокрема, шляхом визначення місця ефективного управління;
- розподіл податкових прав між «країною резидентства» та «країною джерела» в розрізі видів доходів (дивіденди, заробітна плата, директорська винагорода тощо);
- механізми запобігання зловживанням податковими угодами, включаючи загальні правила проти ухилення від сплати податків (GAAR) та застосування тесту основної мети («principal purpose test», «PPT»);
- усунення подвійного оподаткування, в т. ч. шляхом проведення процедури взаємного узгодження, та інше.
Також були проаналізовані практичні ситуації та релевантні судові справи з питань міжнародного оподаткування.
Інформація розміщена на вебпорталі ДПС України за посиланням

https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/938284.html



Коментарі: 0 | Залишити коментар


ДПС удосконалює систему подання файлів SAF-T UA за результатами тестування: які оновлення вже реалізували

30.09.2025 11:49

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
Удосконалення у системі подання SAF-T UA, зроблені за результатами аналізу отриманих від платників податків стандартних аудиторських файлів, представили представники Державної податкової служби України під час зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією.
Серед ключових оновлень:
- доповнення довідників рахунками;
- удосконалення перевірки збалансованості запасів і необоротних активів;
- оновлення формули валідації даних.
Вони спрямовані на підвищення якості подання даних та мінімізацію ризиків допущення технічних помилок.
Під час заходу обговорювалися практичні аспекти впровадження системи електронного аудиту та застосування стандартного аудиторського файлу SAF-T UA.
Фахівці ДПС розповіли учасникам зустрічі про типові технічні помилки, які виникають під час формування та подання файлів SAF-T, а також надали роз’яснення щодо механізму дворівневого контролю (валідації) – першої та другої квитанції, класифікації видів помилок, причин їх виникнення та правильності заповнення файлів SAF-T.
Також надали практичні рекомендації щодо здійснення попередньої перевірки даних перед відправленням.
ДПС запрошує платників долучатися до процесу тестування файлів SAF-T, що дозволить вчасно виявити та усунути можливі недоліки.
Інформація розміщена на вебпорталі ДПС України за посиланням

https://tax.gov.ua/baneryi/saf-t-ua/povidomlennya/938378.html



Коментарі: 0 | Залишити коментар


Яка кількість днів зазначається у календарному місяці звітного періоду при заповненні графи 4 додатка 1 прим. 5 декларації з акц

29.09.2025 10:42

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що Законом України від 09.10.2024 № 4014-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування акцизним податком спирту етилового та біоетанолу», внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), в частині встановлення окремих особливостей обчислення акцизного податку виробниками спирту етилового та біоетанолу.
Відповідно до п.п. 49.1 п. 49 підрозд. 5 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ виробники спирту етилового, біоетанолу при обчисленні за податковий (звітний) період акцизного податку з виробленого на митній території України спирту етилового, біоетанолу враховують значення гарантованого податкового зобов’язання з акцизного податку за такий період.
Під гарантованим податковим зобов’язанням з акцизного податку розуміється величина податкового зобов’язання з акцизного податку, розрахована виходячи з максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу.
Підпунктом 49.2 п. 49 підрозд. 5 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ передбачено, що гарантоване податкове зобов’язання з акцизного податку за податковий (звітний) період (ГПЗ) обчислюється за формулою:
ГПЗ = Об х К х Ст, де:
Об - обсяг спирту етилового, біоетанолу в літрах 100-відсоткового спирту етилового, визначений як максимальна продуктивність обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу за добу;
К - кількість днів у календарному місяці податкового (звітного) періоду;
Ст - ставка акцизного податку, визначена п. 215.3 ст. 215 ПКУ, діюча на перше число податкового (звітного) періоду.
29.04.2025 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 11.04.2025 № 195 «Про затвердження Змін до форми декларації з акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації з акцизного податку», яким внесено зміни до форми декларації з акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації з акцизного податку (далі – Декларація), а саме: Декларацію доповнено новим додатком 1 прим. 5 «Розрахунок суми гарантованого податкового зобов’язання з акцизного податку з виробленого на митній території України спирту етилового, біоетанолу».
Відповідно до п. 6 розд. 5 Порядку заповнення та подання декларації з акцизного податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів від 23.01.2015 №14 «Про затвердження форми декларації з акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації з акцизного податку» (із змінами) у графі 4 «Кількість днів у календарному місяці звітного періоду (К)» додатка 1 прим. 5 до Декларації зазначається кількість днів у календарному місяці податкового (звітного) періоду.
ПКУ визначено, що базовий податковий (звітний) період – період, за який платник податків зобов’язаний здійснювати розрахунки податків, подавати податкові декларації (звіти, розрахунки) та сплачувати до бюджету суми податків та зборів, крім випадків, передбачених ПКУ, коли контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму податкового зобов’язання платника податку (п. 33.3 ст. 33 ПКУ). Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.
Отже, для обчислення гарантованого податкового зобов’язання у графі 4 додатку 1 прим. 5 до Декларації зазначається загальна (фактична) кількість днів у календарному місяці податкового (звітного) періоду.




Коментарі: 0 | Залишити коментар


Офіс податкових консультантів – максимальна підтримка платників

29.09.2025 10:41

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 08.09.2025 на Дніпропетровщині запрацював сервіс нового типу – Офіс податкових консультантів (Офіс).
Фахівцями, задіяними у роботі Офісу, під час комунікації з платниками аналізуються ситуації суб’єкта звернень, підбираються оптимальні рішення та даються поради як уникнути податкових ризиків.
Місія запровадження нового сервісу – забезпечити своєчасне, повне та зрозуміле інформування платників, допомогти уникнути порушень та зменшити кількість конфліктних ситуацій, перетворивши податкову взаємодію з бізнесом та громадянами на партнерство. Це максимальна підтримка для платників податків.
Діяльність Офісу податкових консультантів спрямована на попередження проблем, а не лише на їх вирішення.
Офіс створює можливості для платників податків:
- отримати індивідуальні консультації висококваліфікованих фахівців податкових органів;
- планувати податкові зобов’язання;
- розуміти та правильно застосовувати норми законодавства;
- уникнути стресу при підготовці до перевірок податковими органами та штрафів.

Адреса Офісу: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 25 (перший поверх).
Режим роботи Офісу:
понеділок – п’ятниця – з 08 год 30 хв до 17 год 00 хв,
обідня перерва – з 12 год 30 хв до 13 год 00 хв,
субота та неділя – вихідні дні.

Важливо! Під час повітряної тривоги надання консультацій припиняється.



Коментарі: 0 | Залишити коментар


Торгівля через мережу Інтернет: заповнення заяв за ф. 1-РРО та ф. 1-ПРРО

29.09.2025 10:41

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО (далі – ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено в Законі України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) та інших нормативно-правових актах, прийнятих на його виконання.
Пунктом 1 ст. 3 Закону № 265 встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані, зокрема, проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу ПРРО зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.
Процедура реєстрації РРО/ПРРО в контролюючих органах регулюється Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» (далі – Порядок РРО)/Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (зі змінами) (далі – Порядок ПРРО).
Відповідно до п. 4 глави 2 розд. ІІ Порядку РРО реєстрація РРО проводиться на підставі заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО (далі – заява № 1-РРО) / п. 3 розд. ІІ Порядку ПРРО реєстрація ПРРО – на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (далі – заява № 1-ПРРО).
РРО/ПРРО може застосовуватись лише в тій господарській одиниці, яка зазначена в реєстраційному посвідченні (п. 3 розд. ІІІ Порядку РРО) / дані про господарську одиницю внесені до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій щодо такого ПРРО (п. 2 розд. IV Порядку ПРРО).
Форма та зміст розрахункових документів визначені Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (зі змінами) (далі – Положення № 13).
Відповідно до визначення, наведеного у п. 2 розд. I Положення № 13, найменування господарської одиниці – найменування, яке зазначене в документі на право власності або користування господарською одиницею.
Пунктом 2 розд. ІІ Положення № 13 передбачено, що обов’язковими реквізитами фіскального чека є, зокрема, назва господарської одиниці – найменування, яке зазначене в документі на право власності або користування господарською одиницею і відповідає довіднику «Типи об’єктів оподаткування» та повідомлене ДПС у заяві про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП) (рядок 2 фіскального чека).
Першоджерелом даних для Повідомлення № 20-ОПП є правовстановлювальні документи, на підставі яких у платника податків відбувається реєстрація, створення чи відкриття об’єкта оподаткування та які є актуальними на дату його подання.
Графа 3 «Тип об’єкта оподаткування» Повідомлення № 20-ОПП заповнюється відповідно до рекомендованого довідника типів об’єктів оподаткування (далі – довідник), що оприлюднений на вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/127294.html).
Обрання із довідника відповідного типу об’єкта оподаткування здійснюється з урахуванням принципу укрупнення інформації (у разі його застосування), виду діяльності, для якої такий об’єкт оподаткування відкривається, створюється чи реєструється, та належності об’єкта за своїм функціональним призначенням до наявного типу об’єкта оподаткування у довіднику.
Графа 4 «Найменування об’єкта оподаткування» заповнюється у разі наявності назви об’єкта оподаткування та з метою додаткового уточнення інформації про такий об’єкт.
Отже, якщо суб’єкт господарювання здійснює продаж товарів через мережу Інтернет, то у реєстраційних заявах № 1-РРО/ № 1-ПРРО слід зазначати назву господарської одиниці, яка відповідає найменуванню об’єкта оподаткування, що, зокрема, може містити ознаку дистанційної торгівлі та/або будь-яку іншу додаткову інформацію (комерційне найменування, власну назву тощо).




Коментарі: 0 | Залишити коментар


Про застосування режиму звільнення від оподаткування ПДВ

29.09.2025 10:39

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що документом, який підтверджує застосування режиму звільнення від оподаткування ПДВ, що встановлено, зокрема п.п. 5 п. 32 підрозд. 2 розд. XX Податкового кодексу України (далі – ПКУ), є договір або сертифікат кінцевого споживача, у яких кінцевим отримувачем визначено суб’єкта, зазначеного в п.п. 5 п. 32 підрозд. 2 розд. XX ПКУ.
Отже, постачальник для підтвердження застосування режиму звільнення від оподаткування ПДВ може зазначити кінцевого споживача у договорі на постачання товарів або мати сертифікат кінцевого отримувача. Надавати інші документи, ніж ті, які визначено в п.п. 5 п. 32 підрозді. 2 розд. ХХ ПКУ для підтвердження застосування такого режиму звільнення від оподаткування ПДВ не передбачено.



Коментарі: 0 | Залишити коментар


До уваги податкових агентів!

29.09.2025 10:38

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
Оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначено ст. 177 та главою І розд. ХІV Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
Відповідно до п. 292.9 ст. 292 ПКУ доходи фізичної особи – платника єдиного податку, отримані в результаті провадження господарської діяльності та оподатковані згідно з главою 1 розд. XIV ПКУ, не включаються до складу загального річного оподатковуваного доходу фізичної особи, визначеного відповідно до розд. IV ПКУ.
Згідно з п. 177.8 ст. 177 ПКУ під час нарахування (виплати) фізичній особі – підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи фізичних осіб у джерела виплати, якщо фізичною особою – підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності.
У разі якщо фізична особа – підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими ПКУ для платників податку – фізичних осіб (п. 177.6 ст. 177 ПКУ).
Підпунктом «б» п. 176.2 ст. 176 ПКУ особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, та платники єдиного внеску зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового місяця, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок), до контролюючого органу за основним місцем обліку. Розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку – фізичній особі податковим агентом протягом звітного періоду.
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску затверджений наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 4).
Тобто, у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент зобов’язаний відобразити в Розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб – підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність).
Згідно з Довідником ознак доходів фізичних осіб, наведених у додатку 2 до Порядку № 4, дохід, виплачений самозайнятій особі відображається у додатку 4ДФ до Розрахунку за ознакою доходу «157».
Відповідно до п. 119.1 ст. 119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми, нараховані (виплачені) фізичним особам за товари (роботи, послуги), якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 2040 гривень.
Передбачені п. 119.1 ст. 119 ПКУ штрафи не застосовуються у випадках, якщо недостовірні відомості або помилки в податковій звітності про суми доходів, нараховані (сплачені) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми, нараховані (виплачені) фізичним особам за товари (роботи, послуги), виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог п. 169.4 ст. 169 ПКУ та були виправлені відповідно до вимог ст. 50 ПКУ.
Штрафи, передбачені п. 119.1 ст. 119 ПКУ, не застосовуються у випадках, якщо помилки щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків у податковій звітності про суми доходів, нараховані (сплачені) на користь платника податків, суми утриманого з них податку були виправлені податковими агентами самостійно, у тому числі протягом 30 календарних днів з дня надходження повідомлень про помилки, виявлені контролюючим органом (п. 119.3 ст. 119 ПКУ).
Враховуючи викладене, у разі подання податковим агентом уточнюючого Розрахунку, відповідно до якого вилучається помилкова інформація щодо нарахованого доходу на користь однієї фізичної особи – підприємця та вводиться інформація щодо іншої фізичної особи – підприємця, при цьому сума нарахованого та виплаченого доходу не змінюється, тобто вносяться зміни до номеру облікової картки платника податку, то до такого податкового агента застосовується відповідальність передбачена п. 119.1 ст. 119 ПКУ.



Коментарі: 0 | Залишити коментар


Податковий календар на 30 вересня 2025 року

29.09.2025 10:38

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що

30 вересня 2025 року, вівторок, останній день

► подання за 2024 рік:

- звіту про контрольовані операції;
- повідомлення про участь у міжнародній групі компаній;

► останній день сплати:

▼ за серпень 2025 року:

- акцизного податку;
- ПДВ;
- рентної плати :
за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
за користування радіочастотним ресурсом України;
за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;
за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

▼ сплати:

- військового збору:
з нарахованого за серпень 2025 року доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок; процентів на вклади члена кредитної спілки;
з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2025 року;
- ПДФО:
із загальної суми доходів у вигляді процентів, нарахованих за серпень 2025 року на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, ощадних (депозитних) сертифікатів, вкладів (депозитів) членів кредитної спілки у кредитній спілці;
податковим агентом з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2025 року;
- авансового внеску з податку на прибуток підприємств з пунктів обміну іноземних валют за вересень 2025 року.




Коментарі: 0 | Залишити коментар


Усього 14932. Попередня cторінка | Сторінка 5 з 1494 | Наступна сторінка
Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті