Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пн, 27 мая 2024
09:37

Крашанка

Посмотреть афишу: Крашанка Комедия

Україна, 2024, 🕓 101 min


Реж.: Тарас Дудар
✩✩✩: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Михайло Пулянський, Артур Логай

Вони давно не збирались разом, але цього року вирішили відсвяткувати разом Великдень. Дві сестри (Олеся Жураківська, Даша Легейда) та брат (Володимир Гладкий) приїздять до будинку свого дитинства, де мешкає їхній тато (Станіслав Боклан). Сусіди кажуть, що з початком війни старий став геть дивний і увесь час проводить у своїй майстерні. Допоки діти не можуть розібратися що ж саме не так з їхнім батьком до справи береться онук. Виявляється той будує ракету, аби уразити нею ворожу столицю. Є усі потрібні креслення, та й досвід роботи за плечима чималий. Потрібно лише трохи наполегливості і щоб молодь, яка нічого не тямить, не плуталася під ногами.

Комедія «Крашанка» – один з небагатьох ігрових художніх фільмів, які повністю створено після повномасштабного вторгнення. Державні кошти не залучали, покладаючись на власні вкладення та допомогу інвесторів. Через обмеженість бюджету працювали у максимально стислі терміни. Зйомки проходили у Києві та області впродовж усього 10 днів.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте