Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пн, 04 декабря 2023
12:13

Перший код

Посмотреть афишу: Перший код Драма, История

Україна, 2023, 🕓 100 min


Реж.: Артур Лерман

У 1950-ті роки у лабораторії обчислювальної техніки Інституту електротехніки група київських інженерів розробляє перший у Європі комп’ютер. Українська ІТ-індустрія вбачає початок своєї історії саме від цієї події. У різні роки та за різних обставин сфера розвивалася зусиллями людей, які вміли думати інакше, ніж більшість. Їх невтомність та винахідливість дали свої плоди.

Кожен глядач почує історії про створення кібер-військ з уст найвпливовіших людей світу. Зокрема від міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова – про те, яку роль зіграв кожен українець у кібер-війні. Фільм також розповідає історію української IT-індустрії в цілому — від зародження до цілісної структури кібервійськ.

Фільм «Перший код» знято ІТ-підприємцем Владиславом Савченком. Він виступив автором дослідження та продюсером стрічки. Спілкуючись з фахівцями галузі, які розпочали свою кар’єру у різні роки, творча команда накопичила та ретельно перевірила багато фактів. Аби історія, показана у фільмі, виглядала цілісно та цікаво, консультувались з кінематографістами та документалістами. Реквізитом слугували справжні старі комп’ютери. Локаціями зйомок стали приміщення Національної бібліотеки Украхни ім. В.І. Вернадського. Особливу увагу приділили сьогоденню: як виникла кіберармія, що у свій спосіб чинить спротив збройній агресії.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте