Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вт, 26 сентября 2023
04:40

Зупинка

Зупинка

Цим проєктом художниці офортної студії Анна Ходькова та Крістіна Ярош продовжують свої роздуми про відчуття самотності людини в середовищі міста, її стан розгубленості. Центральним образом рефлексій є зупинка громадського транспорту, що ніби штурвал допомагає триматися визначеного курсу в шаленому потоці буденності, інколи дещо хаотичному. Це про орієнтацію в просторі та часі, зрозуміла точка в будь-якому місці, навіть незнайомому.

А що відбувається, коли зупинка втрачає ці властивості — якщо всі знайомі маршрути більше не дійсні, а розклад руху щез із табло? Мисткині зосереджують свою увагу на зламі звичної реальності, поширюючи його на все наше буття: крамниці та ресторани, комунальні установи, маршрутки, люди і цілі міста — працюють за якимось чітким графіком. Якщо той раптом зникне, тоді відчуття спустошення, розгубленості стають неминучими.

Цю ідею втілює сама назва виставки: зупинка — не лише фізичний об'єкт, а ще й відсутність руху, завмирання звичного життя через певні обставини непереборної сили. Наразі цей стан знайомий майже кожному/-ній. Та коли зупинка вже й трапилася на шляху, то нею, мабуть, варто скористатись — чи то для відпочинку і роздумів, або ж для пошуку альтернативних горизонтів.

Відкриття виставки київської графічної майстерні etchingroom1 “Зупинка” відбудеться 23 червня о 19:00.

ДЕ: галерея Артсвіт, Дніпро, Крутогірний узвіз 21а. Вхід через розсувні двері з боку Успенської площі


Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте