Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
сб, 24 февраля 2024
02:48

Мистецтво нескорених

Посмотреть афишу: Мистецтво нескорених Живопись

Багато людей, яким через війну довелося залишити свій дім, знайшли свій прихисток у нашому Дніпрі. Серед них і творчі особистості, що відчувають дійсність особливо гостро. Вони виливають все пережите у мистецтво. Дніпровський Будинок мистецтв започаткував проект «Митці-переселенці в Дніпрі», місія якого - в моральній підтримці внутрішньо переміщених осіб – митців. Вже була проведена персональна виставка художника Бориса Романова із Сєвєродонецька, презентували у програмі наших заходів творчі роботи Тетяни Савицької (м.Торецьк) та Романа Моторного (м.Харків), видали книгу про митців-переселенців «В обіймах Дніпра».

10 березня о 15.00 у нашому Будинку мистецтв буде відкрито цікаву художню виставку митців-переселенців «МИСТЕЦТВО НЕСКОРЕНИХ». Уперше в такому масштабі мешканці нашого міста зможуть побачити й оцінити творчість художників, що із-за війни змушені були залишити на окупованій території майстерні і недописані картини.

На виставці будуть представлені більше 70 творчих робіт 16 авторів з різних міст: Маріуполя (Олександр Бондаренко), Краматорська (Сергій Друзяка та Сергій Литвинов), Сєвєродонецька (Юлія Боярчук та Борис Романов), Харкова (Марія Гордєєва, Євгенія Моторна, Олена Середа, Ніна Йожик, Роман Моторний), Бахмута (Наталія Борко), Нікополя (Костянтин Поддубко та Олександр Макаренко), Костянтинівки (Людмила Земськова), Слов»янська (Тарас Коцур), Торецька (Тетяна Савицька).

Серед авторів і відомі митці, лауреати багатьох нагород та премій, члени Національної спілки художників України і ті, хто торує свій шлях в океані образотворчості. Сьогодні їх об’єднує Дніпро та міцна любов до неньки-України.

В експозиції відвідувачі зможуть побачити творчість художників, втілену в різних видах образотворчого мистецтва: живопис, графіка, акварель, декоративно-прикладне мистецтво, змішані техніки.

Організатори виставки прагнуть привернути увагу до проблеми переселенців на прикладі того, як за допомогою творчості можна позбавитися психологічної травми й знайти вихід з болю.

Шановні друзі! Запрошуємо завітати на вернісаж!


Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте